Schůzka ohledně Školy v přírodě

Vážení rodiče, dne 26.4. 2023 proběhne schůzka pro rodiče dětí, které jedou na školku v přírodě. Prosím, dostavte se bez dětí na pracoviště Smetanova - Pavilon, třída Pohádka v 16:30 hod.

 

Vzácná návštěva v naší školce

Dnes nás ve školce v rámci projektu 'Kamarádíme s dětmi z celého světa' navštívila rodina pana Jana Vopálenského se synem Tomáškem, který navštěvuje Českou školu bez hranic  v Torontu v Kanadě.Trávili dovolenou v České republice a při té příležitosti se přišli podívat k nám do školky. Prohlédli si školku a pak s Tomem a našimi dětmi strávili nějaký čas na zahradě. Náš projekt se tímto posunul zase o něco dál.

 

 

 

 Třídní schůzky

Zveme všechny rodiče na třídní schůzky, které se budou konat 1.9.2022 v 16:00 hod. Probíhat budou v jednotlivých třídách bez účasti dětí.

Projekt

''Kamarádíme s dětmi z celého světa ''

Další Česká škola bez hranic, se kterou jsme navázali kontakt je v Torontu. Budeme se těsit na další milou spolupráci.

 

Přátelíme se i s dětmi z Francie

Jako druhá ČESKÁ ŠKOLA BEZ HRANIC se do našeho projektu zapojila školka z Paříže. Společně jsme si vyměnili několik videí a poslali jsme dětem pohlednici z Rosic. Na oplátku jsme obdrzeli pohlednici z Paříže. Už teď se těsíme na další spolupráci .

 

   

 

Přátelství s dětmi v Ženevě

Děti z naší školky navázaly přátelství s dětmi z ČESKÉ ŠKOLY BEZ HRANIC v Ženevě. Odeslaly jim novoroční přání a video s písníčkami. Na oplátku obdržely přání od nich.

   

 

 Odhlašovací email stravování

Nově můžete stravu odhlašovat příslušným e-mailem. Pro pracoviště Zámecká: odhlasky.husovac@seznam.cz